محل تبلیغات شما

رومهقانون

شنبه 23 فروردین 1393

ما از آنجایی که خودمان از سرویس‌های جاسوسی وبهداشتی غرب پول می‌گیریم برای دریافت یارانه اقدام نکردیم ولی دیروز که همسایه‌مانداشت به صورت اینترنتی فرم دریافت یارانه را پر می‌کرد ناخواسته چشممان به صفحهکامپیوترش افتاد و با کمی دقت در سوالات احساس کردیم دولت با مردم رودربایستی داردو حرف دلش را نمی‌زند. برای همین من پیشنهاد می‌دهم فرم سوالات سایت رفاهی را بهکل عوض کنند و روند ثبت نام اینترنتی به روش زیر تغییر پیدا کند:
      مرحله اول: شماره حساب سرپرست خانوار را وارد کنید. غلط وارد کردن شماره حساب بهمعنای انصراف از دریافت یارانه و مستم جریمه نقدی یا تنبیه فیزیکی به تشخیصکارشناس قضایی خواهد بود.
      مرحله دوم: متقاضی گرامی! آیا واقعا خود را مستحق دریافت یارانه می‌دانید؟ بلی /خیر
      مرحله سوم: متقاضی گرامی! ناموساً خود را مستحق دریافت یارانه می‌دانید؟ ناموساً ها!
 بلی / خیر
      مرحله چهارم: آیا می‌دانید دریافت یارانه از سوی شما چه صدمات جبران‌ناپذیری برپیکر نحیف اقتصاد کشور وارد می‌کند؟
  الف: نمی‌دانمو ثبت‌نام می‌کنم / ب: می‌دانم ولی چون بی‌شعورم باز هم ثبت نام می‌کنم (این سوال صرفادر جهت تحقیر متقاضیان است و اثر دیگری ندارد)
      مرحله پنجم: درآمد ماهانه سرپرست خانوار چقدر است؟ الف: زیر ششصد هزار تومان
 ب: بین ششصد هزار تومان و یک میلیون تومان ج: بالای یک میلیون تومان
نه! ساده نباشید! این پایان ماجرا نیست. در دل همین مرحله پنجم مرحله‌ای دیگر نهفتهاست! به این شکل:
      در صورت انتخاب گزینه ششصد هزار تومان پیام زیر برای مخاطب ارسال می‌شود: آیا جانمادرتان را قسم می‌خورید؟ الف: جون مادرم رو قسم می‌خورم / ب: جون مادرم رو قسمنمی‌خورم و انصراف می‌دهم / ج: مادرم فوت کرده
برای انتخاب‌کنندگان گزینه ب پیامی ارسال نمی‌شود. در واقع تلویحا گفته می‌شوداینها زدن ندارند، اینها را خدا زده با این میزان درآمد!
در صورت انتخاب گزینه بالای یک میلیون تومان سوالات کامپیوتر طوری طراحی شده کهمتقاضی را با وجدانش روبه رو کند: برادر/خواهر گرامی! فکر می‌کنید با این میزاندرآمدی که دارید گرفتن یارانه اقدامی انسانی است؟ الف) غیرانسانی است و انصراف می‌دهم.
 ب) وجدان ندارم و ادامه می‌دهم.
      مرحله ششم: هموطن گرامی! آیا می‌دانید
  دولت بهخوداظهاری اکتفا نکرده و در مرحله بعدی دست به راستی‌آزمایی می‌زند؟ الف: غلط کردمانصراف می‌دهم. ب: برو از خدا بترس! ادامه می‌دهم.
      مرحله هفتم: متقاضی گرامی! دیگر با چه زبانی بگوییم انصراف بدهید؟ الف: فارسی ب:انگلیسی ج: ژاپنی د: بلغاری
      مرحله هشتم: آیا می‌دانید کسانی که از دریافت یارانه نقدی انصراف نمی‌دهند 40 درصدبیشتر از کسانی که از دریافت یارانه نقدی انصراف می
دهندمبتلا به سرطان روده بزرگ می‌شوند؟  الف: نمی‌دانستم،انصراف می‌دهم.  ب: یارانه‌هایم را جمع می‌کنم، شیمی‌درمانی می‌کنم،به امید خدا خوب می‌شم!
      بعد از این سوال و وقتی متقاضی گزینه ب را انتخاب کرد ناگهان با لینک‌های رنگارنگ وعجیبی مواجه می‌شود. لینک هایی با عنوانِ جنیفر لوپز در استخر + عکس + فیلم +سند»، اگه گرمته بیا تو + »، عکس‌های سرپرست خانوار پسند» و الکسیس ت درکلاردشت + عکس» جلوی روی سرپرست خانوار قرار می‌گیرد! سرپرست خانوار هم که می‌بیندبعد از سال ها شانس در خانه‌اش را زده لینک‌ها را باز می‌کند و در کمال ناباوری می‌بینددولت به او رکب زده و همه آن لینک‌ها، لینک‌های انصراف از دریافت یارانه نقدی بود.به این ترتیب دولت با انصراف 95 درصد از مردم گامی دیگر در جهت پویایی اقتصاد ونشاط اومیک برمی‌دارد! البته اگر سایت رفاهی را با این شرایط فیلتر نکنند.

باشگاه مشتریان اِم وِی

معرفی تورهای گردشگری چهارمحال و بختیاری در تابستان96

معرفی کانال تلگرامی شهرستان فارسان

یارانه ,مرحله ,انصراف ,دریافت ,ب ,الف ,دریافت یارانه ,سرپرست خانوار ,       مرحله ,از دریافت ,انصراف می‌دهم ,می‌دهم        مرحله ,ادامه می‌دهم        ,صورت انتخاب گزینه ,دریافت یارانه می‌دانید؟

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

kyopatneacep Dennis's site شارژ و اینترنت رایگان ایرانسل همراه اول رایتل تالیا Melissa's info آب را گل نكنیم بیکرانه یعنی ... میهن گرام Sherry's page discgerlasend cheapconverse